M.S.R. - Mortallity Sacred Rules
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
M.S.R. - Mortallity Sacred Rules

forum je napravit za igru travian
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  PretražnikPretražnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 neraaaaaaaaaaaaa

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
ludi mirko
Admin
ludi mirko


Broj postova : 91
Join date : 22.03.2008
Lokacija : Novska

neraaaaaaaaaaaaa Empty
PostajNaslov: neraaaaaaaaaaaaa   neraaaaaaaaaaaaa Icon_minitimeuto ožu 25, 2008 7:07 am

ovaj zadnji clan nera ima samo 30 populacije i vec e pozuti znaci neaktivan je vec vise od 24 sata i sta mislite ajde glasujemo da ga izbacimo ili da ostane
[Vrh] Go down
https://sacredgame.forumakers.com
Asterixica

Asterixica


Broj postova : 39
Join date : 23.03.2008
Age : 35
Lokacija : Kutina

neraaaaaaaaaaaaa Empty
PostajNaslov: ja mislim...   neraaaaaaaaaaaaa Icon_minitimeuto ožu 25, 2008 10:41 am

Ostavi ga još 1 dan!
[Vrh] Go down
http://ukleta.blog.hr
Gost
Gost




neraaaaaaaaaaaaa Empty
PostajNaslov: Re: neraaaaaaaaaaaaa   neraaaaaaaaaaaaa Icon_minitimeuto ožu 25, 2008 10:43 am

Asterixica je napisao/la:
Ostavi ga još 1 dan!

vec je izbacena
[Vrh] Go down
Asterixica

Asterixica


Broj postova : 39
Join date : 23.03.2008
Age : 35
Lokacija : Kutina

neraaaaaaaaaaaaa Empty
PostajNaslov: A zakaj?   neraaaaaaaaaaaaa Icon_minitimeuto ožu 25, 2008 10:54 am

Mislim, nije da sam ljuta, ali to nije fer! Ja imam skoro 70 stanovnika i to znači da bi i mene izbacili ak se ne bih javila jedan dan, a sigurno bih imala opravdan razlog za to! Možda je cura ostavila adresu na koju je se moze dobiti, pa ju je trebalo pitati o cemu je rijec! Uostalom, mislim da nas u savezu ima malo vise od DVOJICE( ZIVO ME ZANIMA TKO JE ODLUCIO )i nadam se da ADMINISTRATOR NE ZLOUPOTREBLJAVA SVOJ POLOZAJ! Jer su se i veliki vojskovodje posavjetovali sa svojim suradnicima prije neke odluke, mada su mogli odluciti po svome!
Ne ljutim se na nikog, ali meni je to malo nepravedno.. Evil or Very Mad
[Vrh] Go down
http://ukleta.blog.hr
Gost
Gost




neraaaaaaaaaaaaa Empty
PostajNaslov: Re: neraaaaaaaaaaaaa   neraaaaaaaaaaaaa Icon_minitimeuto ožu 25, 2008 10:57 am

Asterixica je napisao/la:
Mislim, nije da sam ljuta, ali to nije fer! Ja imam skoro 70 stanovnika i to znači da bi i mene izbacili ak se ne bih javila jedan dan, a sigurno bih imala opravdan razlog za to! Možda je cura ostavila adresu na koju je se moze dobiti, pa ju je trebalo pitati o cemu je rijec! Uostalom, mislim da nas u savezu ima malo vise od DVOJICE( ZIVO ME ZANIMA TKO JE ODLUCIO )i nadam se da ADMINISTRATOR NE ZLOUPOTREBLJAVA SVOJ POLOZAJ! Jer su se i veliki vojskovodje posavjetovali sa svojim suradnicima prije neke odluke, mada su mogli odluciti po svome!
Ne ljutim se na nikog, ali meni je to malo nepravedno.. Evil or Very Mad

pa mogla je poslat vođi poruku ili se javit na forumu
ja sam na s1 imao savez i bio sam strog i od 34 clana niko nije bio zut tjedan dana,svi su mi slali porukeak odluci bit aktivna moze se vratit....tako su i mene izbacivali iz saveza pa sad stalno imam 2 sittera i javljam se ak me nece bit
[Vrh] Go down
ludi mirko
Admin
ludi mirko


Broj postova : 91
Join date : 22.03.2008
Lokacija : Novska

neraaaaaaaaaaaaa Empty
PostajNaslov: Re: neraaaaaaaaaaaaa   neraaaaaaaaaaaaa Icon_minitimeuto ožu 25, 2008 11:04 am

ako vas bas zanima ja sam odlucio da je izbacimo nijesamo da je bila neaktivna nego se i3 dana nije micala sa 30 populacija a ona moze poslat poruku zakaj je vani pa ako ima opravdanje moze uci
[Vrh] Go down
https://sacredgame.forumakers.com
Asterixica

Asterixica


Broj postova : 39
Join date : 23.03.2008
Age : 35
Lokacija : Kutina

neraaaaaaaaaaaaa Empty
PostajNaslov: O.K., O.K.   neraaaaaaaaaaaaa Icon_minitimeuto ožu 25, 2008 11:08 am

Dobro, imam i ja dva sela, i u oba imam preko 50 stanovnika, ali nisam tako stroga. Mislim da nece bas imati neku zelju vratiti se u ovaj savez... Koliko ja znam, mozda nije mogla javiti.. kaj ak su joj se srusili windowsi ili nekaj? o.k., meni se to ne moze desiti jer imam backup i terabajt memorije, ali neciji kompovi nisu tako jaki. Nadam se da ce se javiti
[Vrh] Go down
http://ukleta.blog.hr
Gost
Gost




neraaaaaaaaaaaaa Empty
PostajNaslov: Re: neraaaaaaaaaaaaa   neraaaaaaaaaaaaa Icon_minitimeuto ožu 25, 2008 11:13 am

Asterixica je napisao/la:
Dobro, imam i ja dva sela, i u oba imam preko 50 stanovnika, ali nisam tako stroga. Mislim da nece bas imati neku zelju vratiti se u ovaj savez... Koliko ja znam, mozda nije mogla javiti.. kaj ak su joj se srusili windowsi ili nekaj? o.k., meni se to ne moze desiti jer imam backup i terabajt memorije, ali neciji kompovi nisu tako jaki. Nadam se da ce se javiti

meni su se srusili windowsi i vec sam za 1 dan imo nove,a nje vise od 1 dan nema....imas igrace koji samo igraju da vide kakva je to igra,ak im se nesviđa oni se vise ne logiraju jer neznaju zbrisat account.
[Vrh] Go down
stormunited

stormunited


Broj postova : 22
Join date : 23.03.2008

neraaaaaaaaaaaaa Empty
PostajNaslov: Re: neraaaaaaaaaaaaa   neraaaaaaaaaaaaa Icon_minitimened ožu 30, 2008 10:11 am

Sto se tice te lude nere ja mislim da nije pametno sto je vracamo u savez al neka, videcemo kakva ce biti, pogotovo ak ne bude isla na forum onda ce videt svoga boga! uffffffffffff

Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation study
[Vrh] Go down
Sponsored content





neraaaaaaaaaaaaa Empty
PostajNaslov: Re: neraaaaaaaaaaaaa   neraaaaaaaaaaaaa Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
neraaaaaaaaaaaaa
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne možeš odgovarati na postove.
M.S.R. - Mortallity Sacred Rules :: Clanovi :: clanovi-
Forum(o)Bir: