M.S.R. - Mortallity Sacred Rules
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
M.S.R. - Mortallity Sacred Rules

forum je napravit za igru travian
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  PretražnikPretražnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Vojne jedinice

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Asterixica

Asterixica


Broj postova : 39
Join date : 23.03.2008
Age : 35
Lokacija : Kutina

Vojne jedinice Empty
PostajNaslov: Vojne jedinice   Vojne jedinice Icon_minitimeuto tra 08, 2008 3:14 am

Ovako, ja sam sada sa vojskom na 26 falangi i 1 heroju. Nastavit ću raditi obrambene vojnike, jer ne mislim napadati niti okupirati tuđa naselja u dogledno vrijeme! Nadam se da je to ok.
[Vrh] Go down
http://ukleta.blog.hr
haryy-1




Broj postova : 16
Join date : 29.03.2008

Vojne jedinice Empty
PostajNaslov: Re: Vojne jedinice   Vojne jedinice Icon_minitimeuto tra 08, 2008 1:21 pm

Asterixica je napisao/la:
Ovako, ja sam sada sa vojskom na 26 falangi i 1 heroju. Nastavit ću raditi obrambene vojnike, jer ne mislim napadati niti okupirati tuđa naselja u dogledno vrijeme! Nadam se da je to ok.
mislim da treba imati dobru ekonomiju koja može podržati vojsku lol!
[Vrh] Go down
ludi mirko
Admin
ludi mirko


Broj postova : 91
Join date : 22.03.2008
Lokacija : Novska

Vojne jedinice Empty
PostajNaslov: Re: Vojne jedinice   Vojne jedinice Icon_minitimeuto tra 08, 2008 1:46 pm

da ja sada nemam vojske ali zelim dati par savjeta ovako imate sada vojsku i posto da nemate bas iskustva a neki mozda i imate ali ovako svaki dan kada idete u skolu ili negdje posaljite vojsku bilo gdje u prazno je posaljite u prazno tako kada dođete na travian da ste sigurni da ce vojska biti ziva jedino ce vas onda netko opljackat ali vojsku cete sacuvat
[Vrh] Go down
https://sacredgame.forumakers.com
haryy-1




Broj postova : 16
Join date : 29.03.2008

Vojne jedinice Empty
PostajNaslov: Re: Vojne jedinice   Vojne jedinice Icon_minitimeuto tra 08, 2008 3:40 pm

ludi mirko je napisao/la:
da ja sada nemam vojske ali zelim dati par savjeta ovako imate sada vojsku i posto da nemate bas iskustva a neki mozda i imate ali ovako svaki dan kada idete u skolu ili negdje posaljite vojsku bilo gdje u prazno je posaljite u prazno tako kada dođete na travian da ste sigurni da ce vojska biti ziva jedino ce vas onda netko opljackat ali vojsku cete sacuvat
hvalaaaaaaaaaa
[Vrh] Go down
Asterixica

Asterixica


Broj postova : 39
Join date : 23.03.2008
Age : 35
Lokacija : Kutina

Vojne jedinice Empty
PostajNaslov: Re: Vojne jedinice   Vojne jedinice Icon_minitimesri tra 09, 2008 4:30 am

Oh, hvala na ovom savjetu! Meni su u wingu već milijun puta ubili to malo legionara kaj sam imala! Ovo će mi jako dobro doći! I love you
[Vrh] Go down
http://ukleta.blog.hr
Sponsored content





Vojne jedinice Empty
PostajNaslov: Re: Vojne jedinice   Vojne jedinice Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Vojne jedinice
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne možeš odgovarati na postove.
M.S.R. - Mortallity Sacred Rules :: Clanovi :: clanovi-
Forum(o)Bir: