M.S.R. - Mortallity Sacred Rules
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
M.S.R. - Mortallity Sacred Rules

forum je napravit za igru travian
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  PretražnikPretražnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 StormUnited - Defend Of The Ancients 4-life

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
stormunited

stormunited


Broj postova : 22
Join date : 23.03.2008

StormUnited - Defend Of The Ancients 4-life Empty
PostajNaslov: StormUnited - Defend Of The Ancients 4-life   StormUnited - Defend Of The Ancients 4-life Icon_minitimened ožu 23, 2008 3:04 pm

Ovak, prvo sto imam za rec je l-o-l jel ja sam 100% siguran da na ovom forumu nece biti puno prometa kao sto si neki ovdje to zamisljaju!

LoL - ovako imam rec par rjeci:

Iz novske sam i svi koji su iz novske neka mi se jave jel bi rado htio da igraju s nama Warcraft ili cod posto bi si bili blizu nebi nam bilo tesko izmjeniti igre...

A ako neko vec ima war ili cod neka se slobodno javi, jel ni takvi igraci nisu za bacanje!


Ovak, imam X-Fire; nick mi je stormunited kao i obicno stoga addajte me ko frenda, vecinom sam dana online pa tako mislim da ne bi trebalo biti puno problema oko addanja jer cemo odma moci stupiti u kontakt...

E da imam i msn koji mi nije bas bolja strana(ne koristim ga kao X-Fire, ali isto tako dobro dojde u nekim situacijama), stoga evo vam i mail od msn-a; pro_sec111@hotmail.com


Samo zelim da se travian sto vise igra i neka ne bude kako sam ja napisao jako malo prometa nego nek se malo vise posjecuje ovaj sajt, metnite sve zanimljivo iz vaseg zivota ili sta god ocete samo da bude malo popunjeniji!

Sretno!

P.S.
------------
Drste se pravila u travianu i molim vas nemojte biti inaktivni duze od 5 dana bez opravdanja!

StormUnited - M.S.R. - 4 life
[Vrh] Go down
Asterixica

Asterixica


Broj postova : 39
Join date : 23.03.2008
Age : 35
Lokacija : Kutina

StormUnited - Defend Of The Ancients 4-life Empty
PostajNaslov: Re: StormUnited - Defend Of The Ancients 4-life   StormUnited - Defend Of The Ancients 4-life Icon_minitimeuto ožu 25, 2008 10:45 am

Imam ti ja COD 4, vjerovao ili ne! Tj. ima je moj šogor, ali i ja je igram malo, pa se snalazim! Ja ti nisam baš iz Novske- iz Kutine sam! imaš moj Xfire tam gdje smo svi morali ostaviti adrese!
[Vrh] Go down
http://ukleta.blog.hr
 
StormUnited - Defend Of The Ancients 4-life
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne možeš odgovarati na postove.
M.S.R. - Mortallity Sacred Rules :: Clanovi :: clanovi-
Forum(o)Bir: