M.S.R. - Mortallity Sacred Rules
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
M.S.R. - Mortallity Sacred Rules

forum je napravit za igru travian
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  PretražnikPretražnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Ja odustajem...

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
Asterixica

Asterixica


Broj postova : 39
Join date : 23.03.2008
Age : 35
Lokacija : Kutina

Ja odustajem... Empty
PostajNaslov: Ja odustajem...   Ja odustajem... Icon_minitimened tra 13, 2008 5:35 am

Dečki, ja odustajem od ovoga. Nek netko od vas tko zeli, preuzme moje accounte, onaj u wingu je bitniji. Ja sam miroljubiva osoba i ne mogu podnijeti da me netko stalno napada i ubija mi stalno vojnike koje sam na jedvite jade napravila. Zao mi je, ali ja sam takva da nikoga ne zelim napadati, a najmanje zelim da netko maltretira mene. Toliko.
[Vrh] Go down
http://ukleta.blog.hr
ludi mirko
Admin
ludi mirko


Broj postova : 91
Join date : 22.03.2008
Lokacija : Novska

Ja odustajem... Empty
PostajNaslov: Re: Ja odustajem...   Ja odustajem... Icon_minitimened tra 13, 2008 5:52 am

ovako posto da ona sada isto ne igra idemo kod RR u wing zato sto ce nas tamo neko stitit ali ne znam idemo ko je za neka javi
[Vrh] Go down
https://sacredgame.forumakers.com
haryy-1




Broj postova : 16
Join date : 29.03.2008

Ja odustajem... Empty
PostajNaslov: Re: Ja odustajem...   Ja odustajem... Icon_minitimened tra 13, 2008 7:28 am

Asterixica je napisao/la:
Dečki, ja odustajem od ovoga. Nek netko od vas tko zeli, preuzme moje accounte, onaj u wingu je bitniji. Ja sam miroljubiva osoba i ne mogu podnijeti da me netko stalno napada i ubija mi stalno vojnike koje sam na jedvite jade napravila. Zao mi je, ali ja sam takva da nikoga ne zelim napadati, a najmanje zelim da netko maltretira mene. Toliko.
MA DAJ RAZMISLI JOŠ JEDNOM
[Vrh] Go down
Klaric

Klaric


Broj postova : 12
Join date : 25.03.2008

Ja odustajem... Empty
PostajNaslov: Re: Ja odustajem...   Ja odustajem... Icon_minitimened tra 13, 2008 7:46 am

DAJ nemoj ici!!
trebamo svake raspolozive umove da uzdignemo ovaj savez na noge
mene stalno napadaju
i kradu
i kradu
ALI!!!!!!!!!!ne dam se ja tak lako!!!!!
slijedi moj primjer dok nije prekasno
king king king Twisted Evil Twisted Evil
[Vrh] Go down
Sponsored content





Ja odustajem... Empty
PostajNaslov: Re: Ja odustajem...   Ja odustajem... Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Ja odustajem...
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne možeš odgovarati na postove.
M.S.R. - Mortallity Sacred Rules :: Clanovi :: clanovi-
Forum(o)Bir: