M.S.R. - Mortallity Sacred Rules
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
M.S.R. - Mortallity Sacred Rules

forum je napravit za igru travian
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  PretražnikPretražnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Al´ stvarno mislim da mene niko ne dozivljava ozbiljno!

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
stormunited

stormunited


Broj postova : 22
Join date : 23.03.2008

Al´ stvarno mislim da mene niko ne dozivljava ozbiljno! Empty
PostajNaslov: Al´ stvarno mislim da mene niko ne dozivljava ozbiljno!   Al´ stvarno mislim da mene niko ne dozivljava ozbiljno! Icon_minitimesub ožu 29, 2008 3:25 pm

Nisam idiot i nisam lud!

Nemojte me jebat jel se i sam dovoljno jebem sa sobom i ovim sranjem od traviana, ima da igrate ili se jebite, jebo vas glupe u dupe, svi zute a niko nikome nije reko da odlazi nekuda ili da ce biti inaktivan! Ima da me svi dobro poslusaju sada, jer ja se po zanji put kazem ne salim! SVI KOJI MISLE BITI INAKTIVNI NEKO VRJEME NEKA SE JAVE NEKOME ILI CE BITI IZBACENI! Ovaj slucaj sa ovo "Nera" ce proci po zadnji zadnjijani put! Nema vise isprika ili opravdanja jer ja to vise ne toleriram, popizdio sam sad stvarno! Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
[Vrh] Go down
Klaric

Klaric


Broj postova : 12
Join date : 25.03.2008

Al´ stvarno mislim da mene niko ne dozivljava ozbiljno! Empty
PostajNaslov: Re: Al´ stvarno mislim da mene niko ne dozivljava ozbiljno!   Al´ stvarno mislim da mene niko ne dozivljava ozbiljno! Icon_minitimened ožu 30, 2008 7:04 am

kaj taj ili ta Nera se nije javljal ili javljala na forum ili slicno...ja mislim da te ljudi shvacaju ozbiljno samo da zaboravljaju pravila pa zato vise put ponavljaj pravila i zakone saveza...



Sve je OK!!!! What a Face afro Very Happy
[Vrh] Go down
stormunited

stormunited


Broj postova : 22
Join date : 23.03.2008

Al´ stvarno mislim da mene niko ne dozivljava ozbiljno! Empty
PostajNaslov: Re: Al´ stvarno mislim da mene niko ne dozivljava ozbiljno!   Al´ stvarno mislim da mene niko ne dozivljava ozbiljno! Icon_minitimened ožu 30, 2008 1:24 pm

Nije stvar u tom da nije isla na forum, to bi joj oprostio al nije se javila da nekud ide i nije je bilo duze vrjeme i sad se opet javila i opet bi u savez a ja i mirko vec mislil da je prestala igrat travian, mislim stvarno nije fer imati nekoga na grbaci ko ne igra!

pig
[Vrh] Go down
Asterixica

Asterixica


Broj postova : 39
Join date : 23.03.2008
Age : 35
Lokacija : Kutina

Al´ stvarno mislim da mene niko ne dozivljava ozbiljno! Empty
PostajNaslov: SVAKI MUTO NOSI ŽUTO!   Al´ stvarno mislim da mene niko ne dozivljava ozbiljno! Icon_minitimened ožu 30, 2008 5:00 pm

Ne svi- ja nikad nisam imala žuticu i ne mislim je imat! A smatram da se i previše trudim i pokušavam pomoći svima i ako bilo tko treba resursa, ako imam, rado ću izaći u susret- NISAM ŽIDOVKA!
I još me jedna stvar zanima- zakaj su podaci tako slabo ažurirani?Na glavnoj ljestvici Traviana, ja imam napisano da mi je populacija 76, a ustvari je 97, što me odmah degradira! Tako je i na našoj ljestvici u savezu. Ja se stvarno trudim i pokušat ću stimulirati članove saveza da što češće dolaze na forum. I ne boj se, ja te doživljavam ozbiljno, samo popizdim na tvoje vrijeđanje nas koji se trudimo, jer nas uspoređuješ s lijenčinama i smetam mi užasno to tvoje psovanje, još si dijete.bokić
p.s. ne ljuti se!!!! lol! flower sunny Laughing
[Vrh] Go down
http://ukleta.blog.hr
Sponsored content





Al´ stvarno mislim da mene niko ne dozivljava ozbiljno! Empty
PostajNaslov: Re: Al´ stvarno mislim da mene niko ne dozivljava ozbiljno!   Al´ stvarno mislim da mene niko ne dozivljava ozbiljno! Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Al´ stvarno mislim da mene niko ne dozivljava ozbiljno!
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» neraaaaaaaaaaaaa

Permissions in this forum:Ne možeš odgovarati na postove.
M.S.R. - Mortallity Sacred Rules :: savez :: rasprava-
Forum(o)Bir: